Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.8.2015
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:30
AC131
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
12.5. 15:00
AC123
Třeboň B - Ledeč n.S.
31 : 20
5.5. 10:30
AC118
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
24 : 20
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
15.4. 17:00
AC101
Bohemians - Ledeč n.S.
28 : 25
31.3. 15:00
AC068
Písek - Ledeč n.S.
23 : 23
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
18.3. 15:00
AC090
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 27
11.3. 15:00
AC079
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
26 : 20
3.3. 15:30
AC078
Ledeč n.S. - Strakonice
26 : 32
10.12. 16:45
AC065
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
29 : 23
3.12. 15:30
AC057
Ledeč n.S. - Třeboň B
31 : 23
25.11. 19:30
AC052
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
23 : 19
13.11. 16:00
AC039
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
29 : 24
29.10. 15:30
AC035
Ledeč n.S. - Bohemians
26 : 25
22.10. 10:00
AC026
Dukla B - Ledeč n.S.
25 : 36
15.10. 15:30
AC024
Ledeč n.S. - Chodov B
17 : 26
1.10. 18:00
AC012
Strakonice - Ledeč n.S.
36 : 17
Oblastní přebor - muži
1.6. 18:30
IA040
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
25 : 18
29.4. 14:00
IA028
Turnov - Ledeč n. S. "B"
33 : 16
12.11. 18:00
IA017
Ž. Brod - Ledeč n. S. "B"
33 : 20
9.10. 16:00
IA010
Ledeč n. S. "B" - Turnov
31 : 24
Oblastní přebor - mladší žáci
14.4. 10:30
IC046
Pardubice - KF Ledeč n. S.
20 : 21
11.4. 16:30
IC044
Jičín - KF Ledeč n. S.
20 : 10
31.3. 09:00
IC041
KF Ledeč n. S. - Chrudim
25 : 2
24.3. 13:00
IC038
KF Ledeč n. S. - H. Brod
20 : 4
4.12. 15:00
IC036
KF Ledeč n. S. - Jičín
10 : 14
2.11. 15:30
IC028
H. Brod - KF Ledeč n. S.
11 : 18
9.10. 15:00
IC015
KF Ledeč n. S. - Turnov
27 : 0
Další
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.