Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Ota Sukdolák
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1962
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 10:30
AW131
Háje - HC Plzeň
20 : 20
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
28.4. 10:30
AW118
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
29 : 21
21.4. 12:30
AW112
Strakonice - Háje
28 : 26
15.4. 10:30
AW105
Háje - DHK Loko Liberec
29 : 21
31.3. 17:00
AW101
H.Brod - Háje
37 : 26
17.3. 15:30
AW092
Háje - SVŠ Plzeň
24 : 26
12.3. 19:10
AW090
Kobylisy - Háje
33 : 23
4.3. 12:30
AW079
Pardubice - Háje
31 : 28
26.2. 14:30
AW078
Háje - Slavia
18 : 31
19.2. 11:00
AW068
Písek - Háje
45 : 16
10.12. 09:30
AW065
HC Plzeň - Háje
28 : 26
3.12. 10:30
AW057
Háje - S.Vršovice
33 : 26
19.11. 16:00
AW052
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
21 : 29
13.11. 10:30
AW046
Háje - Strakonice
29 : 35
6.11. 11:45
AW039
DHK Loko Liberec - Háje
23 : 26
29.10. 10:30
AW035
Háje - H.Brod
26 : 27
15.10. 16:45
AW026
SVŠ Plzeň - Háje
26 : 14
13.10. 17:15
AW024
Háje - Kobylisy
10 : 41
2.10. 10:30
AW013
Háje - Pardubice
27 : 35
25.9. 17:00
AW012
Slavia - Háje
28 : 19
17.9. 10:30
AW002
Háje - Písek
24 : 32
Žákovská liga starších žaček
14.4. 13:20
AZ126
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
14.4. 11:00
AZ124
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
14.4. 08:50
AZ122
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
24.3. 16:00
AZ114
HC Plzeň "A" - Háje
18 : 22
24.3. 13:30
AZ111
Háje - Zlín "B"
16 : 10
24.3. 11:00
AZ108
Háje - Slavia
18 : 9
24.3. 08:30
AZ105
Zora Olomouc - Háje
15 : 18
3.3. 16:40
AZ094
Zlín "A" - Háje
20 : 19
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.