Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Olga Klosová
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.10.2014
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
1.4. 14:00
AT044
Karviná - Bohunice
17 : 20
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
27.11. 13:00
AT029
Bohunice - Karviná
26 : 15
29.10. 13:00
AT018
V. Meziříčí - Karviná
20 : 25
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
25.9. 17:00
AT004
Olomouc - Karviná
26 : 20
17.9. 13:00
AT003
V. Meziříčí - Karviná
32 : 20
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.