Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
David Trkovský
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.4.2015
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
11.5. 18:30
AW130
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
8.5. 10:00
AW124
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
21 : 40
28.4. 17:00
AW117
Kobylisy - Strakonice
29 : 28
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
15.4. 17:00
AW104
Kobylisy - H.Brod
34 : 22
31.3. 13:00
AW102
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 19
18.3. 14:30
AW091
Pardubice - Kobylisy
26 : 25
12.3. 19:10
AW090
Kobylisy - Háje
33 : 23
29.2. 16:15
AW080
Slavia - Kobylisy
26 : 24
25.2. 17:00
AW077
Kobylisy - Písek
26 : 27
18.2. 16:45
AW069
HC Plzeň - Kobylisy
21 : 20
10.12. 09:00
AW064
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 46
3.12. 17:00
AW058
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 12
19.11. 12:30
AW051
Strakonice - Kobylisy
27 : 30
13.11. 17:00
AW047
Kobylisy - DHK Loko Liberec
34 : 12
5.11. 17:00
AW038
H.Brod - Kobylisy
30 : 29
30.10. 17:00
AW036
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
16.10. 17:00
AW025
Kobylisy - Pardubice
39 : 22
13.10. 17:15
AW024
Háje - Kobylisy
10 : 41
28.9. 17:15
AW014
Kobylisy - Slavia
21 : 22
25.9. 11:00
AW011
Písek - Kobylisy
27 : 20
18.9. 11:00
AW003
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 16
Žákovská liga starších žaček
14.4. 14:15
AZ120
Písek - Kobylisy II
23 : 21
14.4. 11:50
AZ118
Kobylisy II - Slavia
22 : 19
14.4. 09:25
AZ116
Zlín "B" - Kobylisy II
13 : 15
25.3. 14:45
AZ104
H. Brod - Kobylisy II
19 : 15
25.3. 12:30
AZ101
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
22 : 20
25.3. 10:15
AZ098
Kobylisy II - Písek
16 : 17
25.3. 08:00
AZ095
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
3.3. 16:40
AZ078
Kobylisy II - Zlín "B"
12 : 17
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.