Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Aleš Kořínek
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
19.5. 15:00
AP232
Písek - Zlín
34 : 32
12.5. 16:00
AP231
Zlín - Písek
27 : 32
5.5. 17:00
AP203
Zlín - Veselí n.M.
22 : 27
29.4. 17:00
AP202
Veselí n.M. - Zlín
21 : 18
28.4. 17:00
AP201
Veselí n.M. - Zlín
26 : 19
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
31.3. 15:00
AP171
Nitra-Sereď - Zlín
19 : 41
14.3. 17:00
AP166
Zlín - J.Hradec
34 : 21
10.3. 17:00
AP158
Veselí n.M. - Zlín
28 : 16
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
18.2. 17:00
AP136
Zlín - Olomouc
26 : 19
11.2. 18:00
AP132
Šaľa - Zlín
28 : 23
5.2. 16:00
AP121
Zlín - Michalovce
33 : 26
28.1. 18:00
AP119
Poruba - Zlín
35 : 24
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
15.1. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
31 : 26
14.12. 18:00
AP075
J.Hradec - Zlín
29 : 31
10.12. 15:00
AP090
Písek - Zlín
39 : 29
4.12. 17:00
AP080
Zlín - Nitra-Sereď
38 : 19
20.11. 17:00
AP067
Zlín - Veselí n.M.
27 : 21
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
29.10. 17:30
AP045
Olomouc - Zlín
23 : 28
12.10. 17:00
AP041
Zlín - Šaľa
25 : 28
2.10. 16:00
AP028
Zlín - Poruba
38 : 21
17.9. 16:00
AP015
Zlín - Slavia
27 : 30
11.9. 15:00
AP014
Partizánske - Zlín
25 : 20
3.9. 16:00
AP002
Zlín - ŠKP Piccard Senec
32 : 24
Český pohár žen
21.12. 18:00
AY029
Poruba - Zlín
29 : 26
17.11. 16:00
AY029
Zlín - Most
36 : 35
28.9. 11:00
AY023
H.Brod - Zlín
22 : 36
Další
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
22 : 25
video
online
Lokomotiva Cheb - Kobylisy
26 : 31
video
online
Astra Praha - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
20
16
1
3
617 : 479
33
2
Astra Praha
20
15
1
4
566 : 459
31
3
Č.Budějovice
20
11
2
7
527 : 469
24
4
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
2
11
473 : 522
16
5
Házená J.Hradec
20
6
0
14
437 : 526
12
6
Lokomotiva Cheb
20
1
2
17
415 : 580
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
166
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
144
Tereza Vildová
Astra Praha
138
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
48
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
41
Tereza Pospíšilová
Házená Jindřichův Hradec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Strašíková
Astra Praha
56
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
28
Pavla Tesárková
Lokomotiva Cheb
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.