Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Aleš Chrastina
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2013
Koučovaná utkání
1.liga žen
12.5. 15:00
AR128
H.Brod - Poruba B
23 : 31
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
28.4. 13:00
AR117
Kobylisy - Poruba B
28 : 22
21.4. 13:00
AR112
Poruba B - Olomouc B
32 : 24
1.4. 11:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
18.3. 15:30
AR095
HC Plzeň - Poruba B
21 : 28
10.3. 11:00
AR086
Poruba B - Kunovice
44 : 27
4.3. 11:00
AR084
Zlín B - Poruba B
21 : 25
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
19.2. 14:00
AR072
Poruba B - Liberec
31 : 26
11.12. 12:00
AR062
Poruba B - H.Brod
33 : 20
3.12. 15:00
AR059
SVŠ Plzeň A - Poruba B
19 : 23
20.11. 14:00
AR051
Poruba B - Kobylisy
35 : 25
13.11. 14:30
AR046
Olomouc B - Poruba B
28 : 30
6.11. 14:00
AR040
Poruba B - Slavia B.
26 : 33
29.10. 14:45
AR033
Otrokovice - Poruba B
35 : 23
16.10. 13:00
AR029
Poruba B - HC Plzeň
24 : 25
8.10. 15:00
AR020
Kunovice - Poruba B
31 : 30
1.10. 16:00
AR018
Poruba B - Zlín B
25 : 29
24.9. 13:40
AR007
Pardubice - Poruba B
25 : 31
17.9. 16:45
AR006
Liberec - Poruba B
30 : 21
1.liga starších dorostenek
4.3. 09:00
AU084
Zlín - Poruba
30 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.11. 16:30
AX046
Olomouc - Poruba
48 : 16
29.10. 13:00
AX033
Otrokovice - Poruba
32 : 31
8.10. 13:00
AX020
Kunovice - Poruba
14 : 31
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.