Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Vladimír Haber
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2012
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
23.10. 10:00
AC028
Talent Plzeň "B" - Písek
27 : 27
9.10. 17:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň B
22 : 26
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
9.5. 18:00
AG127
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
5.5. 14:00
AG116
Dukla - Talent Plzeň
36 : 18
29.4. 15:30
AG113
Talent Plzeň - Kopřivnice
33 : 25
22.4. 13:30
AG105
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
15.4. 17:00
AG100
Talent Plzeň - Bohunice
29 : 12
25.3. 14:30
AG094
N.Veselí - Talent Plzeň
24 : 28
18.3. 13:00
AG087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
20 : 22
14.3. 19:00
AG083
Jičín - Talent Plzeň
33 : 25
4.3. 12:00
AG074
Talent Plzeň - Zubří
28 : 33
25.2. 14:00
AG072
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
3.12. 14:30
AG060
Náchod - Talent Plzeň
15 : 30
27.11. 10:00
AG050
Talent Plzeň - Dukla
30 : 21
19.11. 16:00
AG047
Kopřivnice - Talent Plzeň
20 : 23
13.11. 12:00
AG039
Talent Plzeň - Zlín
34 : 20
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
23.10. 14:00
AG028
Talent Plzeň - N.Veselí
31 : 23
16.10. 15:45
AG021
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
22 : 20
9.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - Jičín
27 : 25
2.10. 15:00
AG008
Zubří - Talent Plzeň
33 : 19
25.9. 13:00
AG006
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
1.liga mladších dorostenců
21.4. 13:00
AJ105
Lovosice - Talent Plzeň
29 : 36
25.2. 16:00
AJ072
Karviná - Talent Plzeň
27 : 31
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.