Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Věra Macharáčková
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2012
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
17.3. 11:00
AS096
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW129
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
8.5. 10:00
AW124
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
21 : 40
28.4. 10:30
AW118
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
29 : 21
22.4. 15:00
AW111
HK Spartak Ústí n.L. - Slavia
13 : 33
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
24.3. 16:30
AW107
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 7
17.3. 09:00
AW096
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
17 : 19
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
3.3. 15:00
AW084
HK Spartak Ústí n.L. - Strakonice
23 : 23
25.2. 09:30
AW074
DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
30 : 19
18.2. 16:00
AW071
HK Spartak Ústí n.L. - H.Brod
19 : 22
3.12. 17:00
AW058
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
40 : 12
27.11. 15:00
AW063
HK Spartak Ústí n.L. - SVŠ Plzeň
17 : 37
19.11. 16:00
AW052
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
21 : 29
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
6.11. 16:00
AW041
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
7 : 36
22.10. 15:00
AW018
Strakonice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 22
15.10. 16:00
AW030
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
20 : 20
24.9. 15:00
AW008
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
16 : 30
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.