Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.7.2012
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
28.4. 13:00
AU116
SVŠ Plzeň - Tatran Bohunice-Bánov
28 : 19
15.4. 12:30
AU105
Olomouc - Tatran Bohunice-Bánov
34 : 21
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
18.3. 13:00
AU094
Písek - Tatran Bohunice-Bánov
25 : 22
10.3. 13:00
AU087
Tatran Bohunice-Bánov - HC Plzeň
19 : 24
19.2. 15:45
AU072
Poruba - Tatran Bohunice-Bánov
23 : 12
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
19.11. 13:00
AU050
Tatran Bohunice-Bánov - SVŠ Plzeň
27 : 18
30.10. 11:00
AU034
Slavia - Tatran Bohunice-Bánov
24 : 25
15.10. 13:00
AU028
Tatran Bohunice-Bánov - Písek
20 : 22
8.10. 15:30
AU021
HC Plzeň - Tatran Bohunice-Bánov
34 : 24
1.10. 13:00
AU017
Tatran Bohunice-Bánov - S.Vršovice
22 : 27
24.9. 11:00
AU008
Zlín - Tatran Bohunice-Bánov
31 : 13
17.9. 13:00
AU006
Tatran Bohunice-Bánov - Poruba
21 : 22
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
29.4. 10:30
AX116
Karviná - Bohunice
17 : 33
21.4. 15:00
AX113
Bohunice - V. Meziříčí
22 : 25
15.4. 16:30
AX105
Olomouc - Bohunice
41 : 13
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
17.3. 17:00
AX094
Otrokovice - Bohunice
37 : 22
3.3. 13:00
AX083
Kunovice - Bohunice
15 : 22
19.2. 17:30
AX072
Poruba - Bohunice
29 : 19
11.12. 15:00
AX061
Bohunice - HK Hodonín
25 : 19
3.12. 13:00
AX060
J.Hradec dor - Bohunice
26 : 16
27.11. 15:00
AX050
Bohunice - Karviná
17 : 22
12.11. 11:00
AX047
V. Meziříčí - Bohunice
52 : 20
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 15:00
AX028
Bohunice - Otrokovice
26 : 30
Další
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.