Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.7.2012
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
28.4. 13:00
AU116
SVŠ Plzeň - Tatran Bohunice-Bánov
28 : 19
15.4. 12:30
AU105
Olomouc - Tatran Bohunice-Bánov
34 : 21
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
18.3. 13:00
AU094
Písek - Tatran Bohunice-Bánov
25 : 22
10.3. 13:00
AU087
Tatran Bohunice-Bánov - HC Plzeň
19 : 24
19.2. 15:45
AU072
Poruba - Tatran Bohunice-Bánov
23 : 12
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
19.11. 13:00
AU050
Tatran Bohunice-Bánov - SVŠ Plzeň
27 : 18
30.10. 11:00
AU034
Slavia - Tatran Bohunice-Bánov
24 : 25
15.10. 13:00
AU028
Tatran Bohunice-Bánov - Písek
20 : 22
8.10. 15:30
AU021
HC Plzeň - Tatran Bohunice-Bánov
34 : 24
1.10. 13:00
AU017
Tatran Bohunice-Bánov - S.Vršovice
22 : 27
24.9. 11:00
AU008
Zlín - Tatran Bohunice-Bánov
31 : 13
17.9. 13:00
AU006
Tatran Bohunice-Bánov - Poruba
21 : 22
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
29.4. 10:30
AX116
Karviná - Bohunice
17 : 33
21.4. 15:00
AX113
Bohunice - V. Meziříčí
22 : 25
15.4. 16:30
AX105
Olomouc - Bohunice
41 : 13
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
17.3. 17:00
AX094
Otrokovice - Bohunice
37 : 22
3.3. 13:00
AX083
Kunovice - Bohunice
15 : 22
19.2. 17:30
AX072
Poruba - Bohunice
29 : 19
11.12. 15:00
AX061
Bohunice - HK Hodonín
25 : 19
3.12. 13:00
AX060
J.Hradec dor - Bohunice
26 : 16
27.11. 15:00
AX050
Bohunice - Karviná
17 : 22
12.11. 11:00
AX047
V. Meziříčí - Bohunice
52 : 20
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 15:00
AX028
Bohunice - Otrokovice
26 : 30
Další
Předchozí kola
Play-off SR ženy 1-4 semifinále - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
video
online
Šaľa - Partizánske
22 : 21
video
online
Šaľa - Partizánske
20 : 21
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
35 : 13
video
online
Partizánske - Šaľa
29 : 30
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
20 : 33
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
6.5. 15:00
video
online
Partizánske - Šaľa
13 : 20
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
9.5. 18:00
video
online
Šaľa - Partizánske
9.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.