Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Kuťka
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.4.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
5.5. 15:00
AP233
Slavia - Most
36 : 32
28.4. 18:00
AP218
J.Hradec - Most
21 : 29
22.4. 17:00
AP217
Most - J.Hradec
27 : 11
21.4. 17:00
AP216
Most - J.Hradec
29 : 15
14.4. 18:00
AP177
Olomouc - Most
24 : 29
31.3. 18:00
AP174
Most - Šaľa
28 : 26
14.3. 17:30
AP164
Michalovce - Most
38 : 31
7.3. 18:00
AP159
Most - Poruba
32 : 30
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
25.2. 17:00
AP144
Most - Partizánske
36 : 28
18.2. 14:00
AP138
ŠKP Piccard Senec - Most
24 : 23
5.2. 19:30
AP125
Nitra-Sereď - Most
22 : 36
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
21.1. 16:00
AP112
Most - Veselí n.M.
27 : 24
14.1. 17:00
AP099
Most - Slavia
24 : 18
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP086
Most - Olomouc
26 : 23
3.12. 18:00
AP083
Šaľa - Most
23 : 17
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
5.11. 16:00
AP053
Partizánske - Most
23 : 19
29.10. 17:00
AP047
Most - ŠKP Piccard Senec
41 : 19
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
8.10. 17:30
AP034
Most - Nitra-Sereď
36 : 27
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
Český pohár žen
17.11. 16:00
AY029
Zlín - Most
36 : 35
28.9. 16:00
AY025
Liberec - Most
26 : 37
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
video
online
H.Brod - Poruba B
23 : 31
video
online
Pardubice - Liberec
22 : 34
video
online
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
video
online
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
video
online
Kobylisy - Kunovice
20 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B.
22
21
0
1
634 : 449
42
2
Liberec
22
19
0
3
645 : 548
38
3
Poruba B
22
14
0
8
605 : 539
28
4
Otrokovice
22
13
1
8
589 : 547
27
5
HC Plzeň
22
12
1
9
531 : 491
25
6
Olomouc B
22
12
1
9
646 : 579
25
7
Kunovice
22
10
1
11
500 : 548
19
8
Kobylisy
22
8
2
12
541 : 560
18
9
Zlín B
22
7
2
13
537 : 532
16
10
H.Brod
22
6
1
15
518 : 645
13
11
Pardubice
22
3
0
19
497 : 648
6
12
SVŠ Plzeň A
22
2
1
19
437 : 594
5
Tabulka střelců
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
161
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
155
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavla Kropíková
DHK Lokomotiva Liberec
47
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha B
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
42
Andrea Vlachová
HC Plzeň
42
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.