Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Kuťka
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.4.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
5.5. 15:00
AP233
Slavia - Most
36 : 32
28.4. 18:00
AP218
J.Hradec - Most
21 : 29
22.4. 17:00
AP217
Most - J.Hradec
27 : 11
21.4. 17:00
AP216
Most - J.Hradec
29 : 15
14.4. 18:00
AP177
Olomouc - Most
24 : 29
31.3. 18:00
AP174
Most - Šaľa
28 : 26
14.3. 17:30
AP164
Michalovce - Most
38 : 31
7.3. 18:00
AP159
Most - Poruba
32 : 30
29.2. 17:00
AP151
Zlín - Most
35 : 25
25.2. 17:00
AP144
Most - Partizánske
36 : 28
18.2. 14:00
AP138
ŠKP Piccard Senec - Most
24 : 23
5.2. 19:30
AP125
Nitra-Sereď - Most
22 : 36
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
21.1. 16:00
AP112
Most - Veselí n.M.
27 : 24
14.1. 17:00
AP099
Most - Slavia
24 : 18
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP086
Most - Olomouc
26 : 23
3.12. 18:00
AP083
Šaľa - Most
23 : 17
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
5.11. 16:00
AP053
Partizánske - Most
23 : 19
29.10. 17:00
AP047
Most - ŠKP Piccard Senec
41 : 19
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
8.10. 17:30
AP034
Most - Nitra-Sereď
36 : 27
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
Český pohár žen
17.11. 16:00
AY029
Zlín - Most
36 : 35
28.9. 16:00
AY025
Liberec - Most
26 : 37
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.