Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jan Beňadik
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP214
Poruba - Veselí n.M.
25 : 24
19.5. 18:00
AP213
Poruba - Veselí n.M.
34 : 23
13.5. 17:00
AP212
Veselí n.M. - Poruba
27 : 16
12.5. 17:00
AP211
Veselí n.M. - Poruba
20 : 21
6.5. 15:00
AP209
Písek - Poruba
23 : 32
5.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
27 : 25
29.4. 14:00
AP207
Poruba - Písek
37 : 26
28.4. 18:00
AP206
Poruba - Písek
34 : 26
14.4. 18:00
AP180
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
31.3. 18:00
AP172
J.Hradec - Poruba
19 : 30
14.3. 18:00
AP165
Poruba - Veselí n.M.
26 : 29
7.3. 18:00
AP159
Most - Poruba
32 : 30
25.2. 17:30
AP146
Olomouc - Poruba
20 : 23
18.2. 18:00
AP135
Poruba - Šaľa
27 : 22
11.2. 17:30
AP133
Michalovce - Poruba
35 : 34
5.2. 17:00
AP120
Slavia - Poruba
28 : 28
31.1. 17:00
AP089
Nitra-Sereď - Poruba
34 : 35
28.1. 18:00
AP119
Poruba - Zlín
35 : 24
22.1. 16:00
AP107
Partizánske - Poruba
28 : 35
14.1. 18:00
AP104
Poruba - ŠKP Piccard Senec
31 : 26
7.1. 15:00
AP094
Písek - Poruba
30 : 27
3.12. 18:00
AP081
Poruba - J.Hradec
39 : 17
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
6.11. 18:00
AP055
Poruba - Olomouc
36 : 27
29.10. 18:00
AP044
Šaľa - Poruba
24 : 21
12.10. 18:00
AP042
Poruba - Michalovce
33 : 21
9.10. 18:00
AP029
Poruba - Slavia
39 : 33
2.10. 16:00
AP028
Zlín - Poruba
38 : 21
17.9. 18:00
AP016
Poruba - Partizánske
33 : 31
11.9. 17:00
AP013
ŠKP Piccard Senec - Poruba
18 : 34
Další
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.