Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Kateřina Růžičková
Post
levá spojka
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
182 cm
Váha
70 kg
Počet startů
34
Počet branek
224
Starty
W.H.I.L.
12.05. [AP228]
J.Hradec - Olomouc
19 : 23
6 branek
06.05. [AP227]
Olomouc - J.Hradec
27 : 13
4 branek
05.05. [AP226]
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
12 branek
29.04. [AP224]
Slavia - Olomouc
33 : 23
7 branek
28.04. [AP223]
Slavia - Olomouc
28 : 22
4 branek
22.04. [AP222]
Olomouc - Slavia
23 : 22
11 branek
21.04. [AP221]
Olomouc - Slavia
23 : 29
7 branek
14.04. [AP177]
Olomouc - Most
24 : 29
9 branek
14.03. [AP162]
Slavia - Olomouc
29 : 29
9 branek
10.03. [AP161]
Olomouc - Šaľa
21 : 25
6 branek
03.03. [AP149]
Michalovce - Olomouc
35 : 28
11 branek
25.02. [AP146]
Olomouc - Poruba
20 : 23
5 branek
18.02. [AP136]
Zlín - Olomouc
26 : 19
4 branek
11.02. [AP131]
Olomouc - Partizánske
20 : 20
5 branek
04.02. [AP123]
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
20 : 31
5 branek
28.01. [AP116]
Olomouc - Písek
33 : 30
6 branek
22.01. [AP110]
Nitra-Sereď - Olomouc
18 : 34
8 branek
14.01. [AP101]
Olomouc - J.Hradec
29 : 17
4 branek
07.01. [AP097]
Veselí n.M. - Olomouc
23 : 26
5 branek
17.12. [AP071]
Olomouc - Slavia
42 : 29
8 branek
10.12. [AP086]
Most - Olomouc
26 : 23
8 branek
19.11. [AP070]
Šaľa - Olomouc
32 : 22
4 branek
12.11. [AP058]
Olomouc - Michalovce
37 : 29
7 branek
06.11. [AP055]
Poruba - Olomouc
36 : 27
6 branek
29.10. [AP045]
Olomouc - Zlín
23 : 28
9 branek
12.10. [AP040]
Partizánske - Olomouc
23 : 23
9 branek
08.10. [AP032]
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
35 : 15
3 branek
28.09. [AP025]
Písek - Olomouc
33 : 30
15 branek
17.09. [AP019]
Olomouc - Nitra-Sereď
37 : 24
8 branek
10.09. [AP010]
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
7 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.