Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Tomanová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šuranská
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šulcová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Jana Šrámková
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Anna Šmrhová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Škodová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Sylvie Šimková
Tatran Bohunice A
2 - 0 - 0 - 1
Eva Svobodová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Clara Soquessa
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Rybová
SK Opava
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Rousová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice A
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Pazderová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Monika Ottová
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Opelková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Johana Novotná
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Morová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Babora Millianová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Michalíková
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Mečířová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Laštovičková
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Lapčíková
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Křížová
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Anna Krivoňáková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Jana Krajčová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Krajčová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Nina Kovářová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Sára Kovářová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Ema Korduliaková
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Kolková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Kociánová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kačírková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jiskrová
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina P - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Háje
15 : 18
video
online
Slavia - Zlín "B"
9 : 12
video
online
HC Plzeň "A" - Zora Olomouc
13 : 15
video
online
Háje - Slavia
18 : 9
video
online
Zlín "B" - HC Plzeň "A"
11 : 16
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - Zlín "B"
16 : 10
video
online
Slavia - HC Plzeň "A"
19 : 15
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
16 : 16
video
online
HC Plzeň "A" - Háje
18 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
4
4
0
0
74 : 52
8
2
Slavia
4
2
0
2
55 : 57
4
3
Zora Olomouc
4
1
1
2
58 : 65
3
4
Zlín "B"
4
1
1
2
49 : 57
3
5
HC Plzeň "A"
4
1
0
3
62 : 67
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.