Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22 - 0 - 1 - 6
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18 - 0 - 1 - 9
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18 - 0 - 0 - 9
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
16 - 0 - 0 - 8
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
16 - 0 - 0 - 8
Markéta Hurychová
Sokol Kobylisy II
16 - 0 - 0 - 8
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
16 - 0 - 0 - 8
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Barbora Lednická
HC Zlín B
14 - 0 - 0 - 7
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
14 - 0 - 0 - 7
Lucie Říhová
HC Háje
12 - 0 - 0 - 6
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
12 - 0 - 0 - 6
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Dědourková
Sokol Písek
12 - 0 - 0 - 6
Terezie Kužílková
HC Zlín B
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Kunická
Sokol Kobylisy II
10 - 0 - 1 - 0
Sabina Jasanská
Házená J.Hradec
10 - 0 - 1 - 0
Linda Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
10 - 0 - 1 - 0
Markéta Vurmová
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 1 - 4
Nikola Škopková
HC Plzeň "A"
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Rakovanová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Mudrová
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Majtnerová
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Heroutová
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Capáková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Tejnská
HC Zlín B
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Štverková
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Šroubková
HC Plzeň "A"
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Olga Pešková
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Novotná
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Novotná
Sokol Kobylisy II
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Mudříková
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Hana Malcharová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.