Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18 - 0 - 0 - 9
Michaela Balínová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Bardonová
Sokol Kobylisy II
6 - 0 - 0 - 3
Johana Brodáková
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Brožová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Buchnerová
HC Plzeň "A"
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Burdová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Bursíková
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Capáková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Simona Čekalová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Dědourková
Sokol Písek
12 - 0 - 0 - 6
Eliška Desortová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Dlabajová
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
12 - 0 - 0 - 6
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Petra Dušková
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Petra Eiseltová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Eksteinová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Julie Franková
DHC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Franková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Fuksová
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Tamara Gajovská
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Linda Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
10 - 0 - 1 - 0
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Ganczarczyková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Gavláková
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Grimová
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18 - 0 - 1 - 9
Adéla Heroutová
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Aneta Holcmanová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Holčíková
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Sabina Holeňáková
HC Zlín B
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Holubová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina K - výsledky
video
online
HC Plzeň "A" - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 15
video
online
Most - J.Hradec
14 : 19
video
online
Most - HC Plzeň "A"
20 : 20
video
online
J.Hradec - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Most
19 : 17
video
online
HC Plzeň "A" - J.Hradec
22 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC-SVŠ Plzeň
3
2
1
0
53 : 50
5
2
HC Plzeň "A"
3
1
2
0
57 : 53
4
3
J.Hradec
3
1
0
2
55 : 55
2
4
Most
3
0
1
2
51 : 58
1
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.