Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Morová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kobzáňová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Novotná
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Heroutová
DHC-SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Kociánová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Labudová
HC Hlučín
4 - 0 - 0 - 2
Andrea Gavláková
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
16 - 0 - 0 - 8
Aneta Holcmanová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Jagošová
DHK Uherské Hradiště
8 - 0 - 0 - 4
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
16 - 0 - 0 - 8
Anna Šmrhová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Anna Krivoňáková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Anna Valová
Tatran Bohunice A
4 - 0 - 0 - 2
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Babora Millianová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šulcová
HC Plzeň "A"
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šuranská
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Pazderová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Buchnerová
HC Plzeň "A"
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Grimová
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Dědourková
Sokol Písek
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Lednická
HC Zlín B
14 - 0 - 0 - 7
Clara Soquessa
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Desortová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Michalíková
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Ema Korduliaková
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Eva Svobodová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Eva Jiskrová
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Hana Kačírková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Hana Jamburová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Hana Olšarová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
J.Hradec - DHK Uherské Hradiště
11 : 12
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 16
video
online
Zora Olomouc - Zlín "B"
8 : 9
video
online
J.Hradec - Kobylisy II
14 : 16
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Zora Olomouc
15 : 8
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
12 : 10
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - J.Hradec
12 : 12
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Zlín "B" - J.Hradec
12 : 13
video
online
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
19 : 17
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Zlín "B"
23 : 17
video
online
J.Hradec - Zora Olomouc
11 : 18
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
video
online
Kobylisy II - Zlín "B"
12 : 17
video
online
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
4
0
1
73 : 59
8
2
Zlín "B"
5
3
0
2
67 : 66
6
3
DHC-SVŠ Plzeň
5
2
1
2
75 : 71
5
4
Zora Olomouc
5
2
0
3
64 : 70
4
5
Kobylisy II
5
2
0
3
82 : 86
4
6
J.Hradec
5
1
1
3
61 : 70
3
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.