Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Hana Malcharová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Ivana Škodová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jana Šrámková
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jana Krajčová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jana Habartová
DHK Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Jitka Holubová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Brožová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Johana Brodáková
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Johana Novotná
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
16 - 0 - 0 - 8
Julie Franková
DHC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Rybová
SK Opava
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
14 - 0 - 0 - 7
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Štverková
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22 - 0 - 1 - 6
Kateřina Rousová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Klausová
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Tejnská
HC Zlín B
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice A
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Bardonová
Sokol Kobylisy II
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Mudříková
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18 - 0 - 1 - 9
Linda Prokopová
Tatran Bohunice A
4 - 0 - 0 - 2
Linda Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
10 - 0 - 1 - 0
Lucie Tomanová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Křížová
DHC-SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Franková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Charvátová
DHK Baník Most
6 - 0 - 1 - 3
Lucie Říhová
HC Háje
12 - 0 - 0 - 6
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
video
online
Zora Olomouc - Háje
16 : 20
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
28 : 31
video
online
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
2
0
1
61 : 53
4
2
DHC-SVŠ Plzeň
3
1
1
1
67 : 69
3
3
DHK Uherské Hradiště
3
1
1
1
53 : 63
3
4
Zora Olomouc
3
1
0
2
67 : 63
2
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
112
Petra Drozdová
HC Plzeň "A"
98
Andrea Schejbalová
DHC-SVŠ Plzeň
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
30
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
27
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Šlajsová
Sokol Písek
22
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
18
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.