Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Denisa Adamusová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Bezděková
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Martina Blažková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Doležalová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Dvořáková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Fischerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jana Furyová
HC Britterm Veselí B
4 - 0 - 0 - 2
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20 - 0 - 0 - 10
Lenka Hájková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Hegrová
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Denisa Hladíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
12 - 0 - 1 - 1
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Lucie Hudečková
TJ Sokol Karviná
12 - 0 - 0 - 6
Kamila Chaloupková
SK UP Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Jagošová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí B
6 - 0 - 0 - 3
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Hana Ježková
HC Britterm Veselí B
4 - 0 - 0 - 2
Patricie Jurasová
HC Britterm Veselí B
10 - 0 - 1 - 5
Lucie Kašparová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Koudelková
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Kratochvílová
HC Britterm Veselí B
10 - 0 - 1 - 5
Monika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Kröhnová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Lidmilová
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26 - 0 - 2 - 13
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28 - 0 - 2 - 9
Jana Malachovská
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Anna Martincová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Radka Matušíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Soňa Necidová
TJ Sokol Velké Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Nolčová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.