Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Diana Svobodová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Smolíková
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Selucká
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jana Rusfelová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Agáta Romanczinová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Rezlerová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Monika Rajnohová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Podešvová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Pilátová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Pechová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Mozolíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Hana Martinková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Marčíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Marcela Ličmanová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jana Křivánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Kočí
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kašparová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Eva Kastnerová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Hromádková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Houserová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Horečková
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
3.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
H.Brod - Zlín
22 : 36
video
online
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 33
video
online
Otrokovice - Poruba
15 : 42
video
online
Střešovice - J.Hradec
13 : 27
video
online
Liberec - Most
26 : 37
video
online
Strakonice - Slavia
20 : 34
video
online
V. Meziříčí - Olomouc
20 : 41
video
online
Kobylisy - Písek
20 : 38
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.