Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Agáta Romanczinová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Vondráčková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Diana Svobodová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Selucká
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Edita Vaňková
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Horečková
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Táborová
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Erika Leugnerová
SHK D-P Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Eva Kastnerová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Eva Bezchlebová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Hana Martinková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
4 - 0 - 0 - 2
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Irena Sojovská
Tatran Střešovice
4 - 0 - 0 - 2
Jana Rusfelová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Jana Křivánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Jana Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Kočí
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Podešvová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.