Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Petra Beňušková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Beranová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Eva Bezchlebová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
4 - 0 - 0 - 2
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Klára Černá
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Dlauhá
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Feberová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Gloserová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Horečková
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Houserová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Hromádková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Šárka Jenšovská
Tatran Střešovice
4 - 0 - 0 - 2
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Eva Kastnerová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kašparová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Jarmila Kočí
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Kokešová
Lokomotiva České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jana Křivánková
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 24
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.