Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Markéta Beranová
SHK Kunovice
9
Leona Šviráková
HC Zlín
8
Helena Štěrbová
HC Zlín
8
Pavla Sukdoláková
Sokol II Kobylisy
8
Michaela Součková
Jiskra Havlíčkův Brod
8
Michaela Smolíková
DHK Lokomotiva Liberec
8
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
8
Denisa Kylarová
DHK Baník Most
8
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
8
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
8
Martina Kelarová
DHK Zora Olomouc
8
Lucie Hudečková
TJ Sokol Karviná
8
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
8
Monika Urešová
Tatran Střešovice
7
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
7
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
7
Vladana Sztwiertniová
Tatran Střešovice
7
Alena Stellnerová
Sokol Písek
7
Petra Sedláčková
Tatran Bohunice
7
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
7
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Markéta Pekařová
Sokol II Kobylisy
7
Lucie Orságová
Sokol II Kobylisy
7
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
7
Šárka Marčíková
HC Zlín
7
Veronika Malá
Sokol Písek
7
Monika Lidová
Sokol Písek
7
Pavla Kopicová
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Jana Kleperádová
Sokol II Kobylisy
7
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
7
Kristýna Hromádková
Astra Praha
7
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
7
Ludmila Žídková
DHK Lokomotiva Liberec
6
Michaela Ždánská
DHK Zora Olomouc
6
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
6
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
6
Kristýna Pánková
SHK D-P Pardubice
6
Lucie Mrózková
DHC Sokol Poruba
6
Zpět
Další
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
25 : 26
video
online
Zlín - Most
36 : 35
video
online
Písek - Poruba
31 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
18 : 25
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.