Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Úspěšnost střelby 7m hodů
Jméno
Klub
Úspěšnost v %
Ivana Bahýlová
HK Slovan Duslo Šaľa
100
Julija Bachireva
Iuventa Michalovce
83,3300
Kristína Behinská
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
61,5300
Petra Beňušková
DHK Baník Most
83,3300
Lucia Bérešová
HK Slovan Duslo Šaľa
80
Réka Bíziková
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
0
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
0
Michaela Boorová
Sokol Písek
0
Michaela Borovská
Sokol Písek
100
Michaela Budayová
HC Zlín
100
Martina Crhová
DHK Baník Most
64,9900
Simona Csáková
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
100
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
100
Klára Černá
DHC Slavia Praha
72,7200
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
100
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Markéta Doláková
DHC Sokol Poruba
0
Katarina Dubajová
DHC Sokol Poruba
73,6800
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
60
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
78,5700
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
75
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
77,7700
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
100
Laura Gerič
Iuventa Michalovce
85,7100
Lenka Hradilová
HC Zlín
50
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
100
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
50
Katarína Hvostaľová
Iuventa Michalovce
100
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
100
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
73,8000
Paulína Ivanová
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
0
Zuzana Janšáková
HK DANLOG Partizánske
80
Hana Janšáková
HK DANLOG Partizánske
100
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
0
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
78,3700
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
0
Kristína Kisová
Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď
100
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
64,7000
Jarmila Kočí
HC Britterm Veselí n.M.
100
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
83,6300
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Písek - Zlín
34 : 32
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.