Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.5. 18:00
AA160
Přerov - Karviná
29 : 30
19.5. 19:00
AA159
Karviná - Zubří
31 : 29
8.5. 10:30
AA153
Zubří - Dukla
37 : 34
1.5. 10:30
AA147
Lovosice - Dukla
26 : 21
27.4. 17:00
AA142
Přerov - Lovosice
24 : 32
14.4. 17:30
AA134
Zubří - Lovosice
27 : 19
24.3. 18:30
AA130
Jičín - Dukla
24 : 25
15.3. 18:30
AA126
Plzeň - Lovosice
37 : 24
8.2. 18:00
AA086
Karviná - Dukla
28 : 25
10.12. 12:00
AA075
Lovosice - Dukla
25 : 26
30.11. 18:00
AA072
Karviná - Plzeň
23 : 21
26.11. 16:30
AA064
Dukla - Jičín
20 : 19
20.11. 17:00
AA059
Frýdek-Místek - Karviná
37 : 34
30.10. 10:30
AA044
Zubří - Dukla
22 : 22
16.10. 12:45
AA033
Zubří - Karviná
28 : 21
2.10. 10:30
AA021
Hranice - Plzeň
23 : 23
W.H.I.L.
13.5. 10:30
AP312
Michalovce - Šaľa
33 : 23
12.5. 17:30
AP311
Michalovce - Šaľa
34 : 25
5.5. 15:00
AP233
Slavia - Most
36 : 32
31.3. 18:00
AP173
Veselí n.M. - Michalovce
22 : 21
14.3. 18:00
AP165
Poruba - Veselí n.M.
26 : 29
4.3. 17:00
AP148
Slavia - Šaľa
26 : 27
7.1. 17:00
AP097
Veselí n.M. - Olomouc
23 : 26
14.12. 18:00
AP074
Veselí n.M. - Poruba
34 : 24
6.11. 18:00
AP055
Poruba - Olomouc
36 : 27
12.10. 17:00
AP041
Zlín - Šaľa
25 : 28
Jihomoravská liga st. žáků
10.3. 09:30
LF122
Bohunice - HK KP Brno
35 : 28
Jihomoravská liga ml. žáků
10.3. 08:00
LH159
Bohunice - HK KP Brno
8 : 9
10.3. 08:00
LH159
Bohunice - HK KP Brno
13 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.