Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.