Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
10.9. 18:00
AP010
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
3.9. 16:00
AP002
Zlín - ŠKP Piccard Senec
32 : 24
1.liga žen
26.2. 15:00
AR077
Kobylisy - Otrokovice
22 : 28
17.9. 15:00
AR005
H.Brod - Zlín B
26 : 24
2.liga žen M
5.11. 17:00
AT021
Bohunice - Veselí B
32 : 23
1.liga starších dorostenek
25.2. 13:00
AU074
Tatran Bohunice-Bánov - Zlín
15 : 19
5.11. 13:00
AU039
Tatran Bohunice-Bánov - Olomouc
22 : 23
17.9. 13:00
AU005
H.Brod - Zlín
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
17.9. 17:00
AW005
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
39 : 14
1.liga mladších dorostenek M
25.2. 15:00
AX074
Bohunice - Zlín
20 : 25
5.11. 15:00
AX039
Bohunice - Olomouc
16 : 44
Český pohár žen
11.9. 17:00
AY014
Bohunice - Kunovice
25 : 26
Jihomoravská liga mužů
3.6. 17:00
LA064
Tišnov - Bohunice B
28 : 27
27.5. 10:30
LA060
SK Kuřim B - HK Ivančice B
28 : 21
6.5. 10:30
LA088
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
15.4. 17:00
LA075
Tišnov - Nové Bránice
30 : 29
20.11. 17:45
LA027
SK Kuřim B - Brno IV
26 : 23
13.11. 17:00
LA031
Tišnov - Újezd u Brna
37 : 27
30.10. 14:00
LA026
Újezd u Brna - Juliánov
23 : 27
23.10. 17:00
LA022
Tišnov - D. Cerekev
30 : 24
16.10. 14:00
LA016
Újezd u Brna - SK Kuřim B
33 : 21
11.9. 15:00
LA044
Juliánov - D. Cerekev
34 : 19
Divize mužů
20.11. 16:00
LB023
SK Kuřim C - V. Meziříčí B
20 : 34
15.10. 16:00
LB011
SK Kuřim C - Hostěrádky
25 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
20.11. 14:30
LF052
SK Kuřim - Újezd u Brna
22 : 21
30.10. 12:00
LF039
Újezd u Brna - Telnice
11 : 44
16.10. 12:00
LF026
Újezd u Brna - HK KP Brno
6 : 38
11.9. 13:00
LF075
Juliánov - D. Cerekev
21 : 26
Jihomoravská liga ml. žáků
6.5. 09:00
LH196
Nové Bránice - Telnice
5 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
54 : 21
video
online
Háje - HC Plzeň
20 : 20
video
online
H.Brod - Strakonice
32 : 23
video
online
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
video
online
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
38 : 15
video
online
Slavia - Písek
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
1
1
701 : 391
41
2
SVŠ Plzeň
22
19
0
3
619 : 416
38
3
Slavia
22
16
2
4
574 : 446
34
4
Kobylisy
22
14
0
8
688 : 484
28
5
H.Brod
22
13
0
9
653 : 537
26
6
Pardubice
22
12
2
8
554 : 564
26
7
HC Plzeň
22
9
1
12
438 : 538
17
8
DHK Loko Liberec
22
7
0
15
491 : 576
14
9
Strakonice
22
6
1
15
489 : 602
13
10
Háje
22
6
1
15
531 : 634
13
11
HK Spartak Ústí n.L.
22
2
3
17
374 : 665
7
12
S.Vršovice
22
2
1
19
455 : 714
5
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
180
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
170
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
60
Eva Levorová
HC Plzeň
30
Pavlína Novotná
DHK Lokomotiva Liberec
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
50
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
50
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.