Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
10.9. 18:00
AP010
J.Hradec - Olomouc
20 : 21
3.9. 16:00
AP002
Zlín - ŠKP Piccard Senec
32 : 24
1.liga žen
26.2. 15:00
AR077
Kobylisy - Otrokovice
22 : 28
17.9. 15:00
AR005
H.Brod - Zlín B
26 : 24
2.liga žen M
5.11. 17:00
AT021
Bohunice - Veselí B
32 : 23
1.liga starších dorostenek
25.2. 13:00
AU074
Tatran Bohunice-Bánov - Zlín
15 : 19
5.11. 13:00
AU039
Tatran Bohunice-Bánov - Olomouc
22 : 23
17.9. 13:00
AU005
H.Brod - Zlín
18 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
17.9. 17:00
AW005
H.Brod - HK Spartak Ústí n.L.
39 : 14
1.liga mladších dorostenek M
25.2. 15:00
AX074
Bohunice - Zlín
20 : 25
5.11. 15:00
AX039
Bohunice - Olomouc
16 : 44
Český pohár žen
11.9. 17:00
AY014
Bohunice - Kunovice
25 : 26
Jihomoravská liga mužů
3.6. 17:00
LA064
Tišnov - Bohunice B
28 : 27
27.5. 10:30
LA060
SK Kuřim B - HK Ivančice B
28 : 21
6.5. 10:30
LA088
Nové Bránice - SK Kuřim B
21 : 21
15.4. 17:00
LA075
Tišnov - Nové Bránice
30 : 29
20.11. 17:45
LA027
SK Kuřim B - Brno IV
26 : 23
13.11. 17:00
LA031
Tišnov - Újezd u Brna
37 : 27
30.10. 14:00
LA026
Újezd u Brna - Juliánov
23 : 27
23.10. 17:00
LA022
Tišnov - D. Cerekev
30 : 24
16.10. 14:00
LA016
Újezd u Brna - SK Kuřim B
33 : 21
11.9. 15:00
LA044
Juliánov - D. Cerekev
34 : 19
Divize mužů
20.11. 16:00
LB023
SK Kuřim C - V. Meziříčí B
20 : 34
15.10. 16:00
LB011
SK Kuřim C - Hostěrádky
25 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
20.11. 14:30
LF052
SK Kuřim - Újezd u Brna
22 : 21
30.10. 12:00
LF039
Újezd u Brna - Telnice
11 : 44
16.10. 12:00
LF026
Újezd u Brna - HK KP Brno
6 : 38
11.9. 13:00
LF075
Juliánov - D. Cerekev
21 : 26
Jihomoravská liga ml. žáků
6.5. 09:00
LH196
Nové Bránice - Telnice
5 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-out ženy ČR 7-8 - výsledky
video
online
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
video
online
Olomouc - J.Hradec
27 : 13
video
online
J.Hradec - Olomouc
19 : 23
video
online
J.Hradec - Olomouc
13.5. 15:00
video
online
Olomouc - J.Hradec
16.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.