Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.5.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 10:00
AC102
Dukla B - Chodov B
33 : 25
29.4. 09:30
AC113
Talent Plzeň "B" - Chodov B
20 : 21
18.3. 09:00
AC087
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
21 : 20
8.10. 10:00
AC015
Dukla B - Písek
26 : 26
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD127
Jablonec - 1.HC Pardubice
32 : 27
12.5. 17:00
AD122
Žatec - Most
28 : 18
6.5. 18:00
AD116
Praha 4 - 1.HC Pardubice
35 : 22
28.4. 17:00
AD109
Žatec - Jablonec
24 : 21
20.11. 16:00
AD043
Jablonec - Žatec
30 : 22
23.10. 17:00
AD028
1.HC Pardubice - Slavia
28 : 27
1.10. 17:00
AD010
Žatec - Praha 4
22 : 28
1.liga starších dorostenců
1.5. 14:00
AG102
Dukla - Kopřivnice
30 : 25
29.4. 15:30
AG113
Talent Plzeň - Kopřivnice
33 : 25
18.3. 13:00
AG087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
20 : 22
3.12. 14:30
AG060
Náchod - Talent Plzeň
15 : 30
16.10. 13:00
AG020
Jičín - Karviná
33 : 23
8.10. 14:00
AG015
Dukla - N.Veselí
35 : 20
2.liga starších dorostenců Č
22.4. 16:15
AH108
HC Plzeň - Liberec
23 : 26
25.2. 14:00
AH070
Liberec - Loko Č.Budějovice
20 : 36
1.liga mladších dorostenců
1.5. 12:00
AJ102
Dukla - Kopřivnice
45 : 33
29.4. 13:30
AJ113
Talent Plzeň - Kopřivnice
29 : 28
18.3. 11:00
AJ087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
35 : 22
3.12. 12:00
AJ060
Náchod - Talent Plzeň
17 : 38
16.10. 15:00
AJ020
Jičín - Karviná
23 : 30
8.10. 12:00
AJ015
Dukla - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 15:00
AK127
Jablonec - Chrudim
26 : 24
20.11. 18:00
AK043
Jablonec - D.Králové
41 : 19
22.10. 16:00
AK028
Chrudim - TJ košutka
30 : 22
Český pohár mužů
4.9. 11:00
AN008
Žatec - VŠ Plzeň
16 : 23
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:00
AO180
Lovosice - Talent A
26 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
J.Hradec dor - Poruba
33 : 31
video
online
V. Meziříčí - Kunovice
40 : 16
video
online
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
video
online
Karviná - Zlín
24 : 34
video
online
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
790 : 365
40
2
Zlín
20
17
1
2
586 : 455
35
3
Veselí n.M.
20
15
0
5
610 : 465
30
4
V. Meziříčí
20
12
0
8
638 : 582
24
5
Otrokovice
20
11
1
8
585 : 518
23
6
Poruba
20
10
2
8
564 : 535
22
7
J.Hradec dor
20
8
0
12
495 : 508
16
8
HK Hodonín
20
6
0
14
479 : 617
12
9
Bohunice
20
5
0
15
412 : 535
10
10
Karviná
20
3
2
15
338 : 548
8
11
Kunovice
20
0
0
20
277 : 646
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
209
Marie Janošová
Sokol Poruba
167
Anna Pudichová
Sokol Poruba
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
71
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
41
Kristýna Pospíšilová
Házená J.Hradec dor
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HKHodonín
48
Veronika Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice
34
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.