Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
8.10. 19:00
A020 hala návaznost
Lokomotiva Plzeň "B" - Třemošná
18 : 14
2 liga mužů JZČ
29.4. 16:30
AC109
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
24 : 18
29.10. 18:00
AC034
Strakonice - Talent Plzeň "B"
32 : 29
16.10. 17:00
AC022
Písek - Bohemians
23 : 19
2.liga mužů SVČ
20.5. 17:00
AD132
Most - Slavia
19 : 28
28.4. 11:00
AD114
S.Vršovice - Praha 4
18 : 32
21.4. 17:00
AD108
Žatec - Libčice n. Vlt.
23 : 22
11.3. 17:00
AD080
Most - TJ Sokol Bělá
25 : 15
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
2.liga mužů JM
3.12. 17:00
AE060
H.Brod - Telnice
32 : 28
1.liga starších dorostenců
24.9. 14:30
AG005
Náchod - Zubří
19 : 31
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:30
AH111
Sokol Kobylisy - Louny
34 : 20
26.11. 17:00
AH051
Ml.Boleslav - Chodov
27 : 27
1.10. 18:00
AH008
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
30 : 21
1.liga mladších dorostenců
5.5. 16:00
AJ119
Strakonice - Jičín
17 : 23
29.10. 16:00
AJ034
Strakonice - Talent Plzeň
21 : 34
24.9. 12:00
AJ005
Náchod - Zubří
27 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 13:00
AK114
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 32
17.3. 13:00
AK088
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 15
4.3. 15:00
AK078
Úvaly - Louny
30 : 30
20.11. 15:00
AK046
Úvaly - Ml. Boleslav
37 : 24
2.liga žen Č
5.5. 14:15
AS125
Strakonice - Č.Budějovice
21 : 20
17.3. 11:00
AS096
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
26.2. 15:00
AS076
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
18 : 19
6.11. 11:00
AS039
Milevsko - Most B
26 : 26
1.liga starších dorostenek
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
2.liga starších dorostenek
26.2. 17:00
AV033
Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 10:30
AW131
Háje - HC Plzeň
20 : 20
5.5. 12:30
AW125
Strakonice - SVŠ Plzeň
19 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.