Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Finále
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 13:00
AX088
J.Hradec dor - Otrokovice
21 : 23
Společná regionální liga
29.4. 10:30
CR032
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 22
Oblastní přebor - muži
12.5. 11:00
IA033
Jičín "C" - Turnov
31 : 21
15.4. 14:30
IA025
Turnov - Ž. Brod
20 : 22
7.4. 18:00
IA024
Ž. Brod - Hr.Králové
21 : 17
17.11. 16:00
IA011
Náchod "B" - Jičín "C"
29 : 28
1.10. 18:00
IA005
Ž. Brod - Jičín "C"
30 : 24
Oblastní přebor - starší žáci
12.5. 10:00
IB050
Jičín - Turnov
30 : 13
15.4. 13:00
IB037
Turnov - D.Králové
18 : 30
26.11. 12:00
IB028
D.Králové - Pardubice
34 : 29
26.11. 09:00
IB027
D.Králové - Pardubice
23 : 24
7.10. 17:00
IB011
D.Králové - Turnov
28 : 9
Oblastní přebor - mladší žáci
26.11. 11:00
IC034
D.Králové - Pardubice
19 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Slavia - Písek
14 : 9
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
video
online
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
video
online
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
video
online
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
video
online
Háje - Kobylisy II
22 : 22
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
video
online
Háje - Slavia
16 : 17
video
online
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
video
online
Háje - Písek
20 : 16
video
online
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
video
online
Písek - Kobylisy II
17 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
video
online
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
3
1
1
94 : 80
7
2
DHC-SVŠ Plzeň
5
3
1
1
95 : 90
7
3
Slavia
5
3
0
2
76 : 76
6
4
Kobylisy II
5
2
1
2
91 : 93
5
5
Háje
5
1
1
3
89 : 94
3
6
Písek
5
1
0
4
79 : 91
2
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
40
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
40
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
12
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.