Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 13:00
AX088
J.Hradec dor - Otrokovice
21 : 23
Společná regionální liga
29.4. 10:30
CR032
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 22
Oblastní přebor - muži
12.5. 11:00
IA033
Jičín "C" - Turnov
31 : 21
15.4. 14:30
IA025
Turnov - Ž. Brod
20 : 22
7.4. 18:00
IA024
Ž. Brod - Hr.Králové
21 : 17
17.11. 16:00
IA011
Náchod "B" - Jičín "C"
29 : 28
1.10. 18:00
IA005
Ž. Brod - Jičín "C"
30 : 24
Oblastní přebor - starší žáci
12.5. 10:00
IB050
Jičín - Turnov
30 : 13
15.4. 13:00
IB037
Turnov - D.Králové
18 : 30
26.11. 12:00
IB028
D.Králové - Pardubice
34 : 29
26.11. 09:00
IB027
D.Králové - Pardubice
23 : 24
7.10. 17:00
IB011
D.Králové - Turnov
28 : 9
Oblastní přebor - mladší žáci
26.11. 11:00
IC034
D.Králové - Pardubice
19 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Michalovce - J.Hradec
36 : 20
video
online
Zlín - Písek
37 : 25
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 23
video
online
Olomouc - Most
24 : 29
video
online
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
video
online
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
24
19
1
4
668 : 551
39
2
Michalovce
24
18
1
5
749 : 614
37
3
Šaľa
24
17
0
7
662 : 560
34
4
Poruba
24
16
1
7
757 : 657
33
5
Písek
24
14
2
8
772 : 695
30
6
Zlín
24
14
1
9
700 : 616
29
7
Most
24
12
2
10
672 : 634
26
8
Partizánske
24
11
2
11
627 : 603
24
9
Olomouc
24
10
3
11
655 : 617
23
10
Slavia
24
9
2
13
672 : 689
20
11
ŠKP Piccard Senec
24
5
1
18
558 : 764
11
12
J.Hradec
24
2
1
21
541 : 722
5
13
Nitra-Sereď
24
0
1
23
572 : 883
1
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.