Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.5. 11:00
AA190
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
6.5. 18:00
AA150
Jičín - Karviná
32 : 23
18.4. 19:00
AA136
Přerov - Jičín
28 : 39
14.4. 16:30
AA133
Dukla - Přerov
36 : 22
1.3. 18:30
AA113
Plzeň - Jičín
25 : 13
12.2. 10:30
AA095
Hranice - Karviná
26 : 28
11.2. 17:00
AA091
Brno - Jičín
20 : 32
10.12. 11:00
AA078
Třeboň - Kopřivnice
20 : 22
22.10. 18:00
AA039
Plzeň - Třeboň
30 : 16
12.10. 18:00
AA031
Brno - Dukla
19 : 27
25.9. 17:00
AA014
Jičín - Kopřivnice
40 : 28
1.liga mužů
11.12. 17:00
AB064
Jičín "B" - Chodov
23 : 22
Český pohár mužů
27.12. 15:30
AN078
Hranice - Frýdek-Místek
28 : 34
17.11. 17:00
AN077
Plzeň - Karviná
24 : 31
27.9. 19:00
AN050
Jablonec - Jičín
17 : 28
W.H.I.L.
29.4. 10:30
AP302
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
35 : 13
28.4. 17:00
AP301
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
7.3. 18:00
AP159
Most - Poruba
32 : 30
25.2. 18:00
AP142
J.Hradec - Písek
29 : 36
29.1. 17:00
AP113
Slavia - Veselí n.M.
20 : 21
15.1. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
31 : 26
20.11. 17:00
AP064
Slavia - Písek
30 : 34
29.10. 17:30
AP045
Olomouc - Zlín
23 : 28
1.liga žen
12.11. 14:40
AR043
Pardubice - HC Plzeň
20 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
12.11. 12:50
AW043
Pardubice - HC Plzeň
26 : 19
Severočeská liga - STŽ
18.3. 09:45
SH-114/02
Most - Liberec
18 : 13
SVČ divize MLŽci - jaro 2012
29.4. 09:00
MZ-233/01
Lovosice B - Tygři Ústí
11 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
4.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
25 : 26
video
online
Zlín - Most
36 : 35
video
online
Písek - Poruba
31 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
18 : 25
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
34
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
23
Pavla Poznarová
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
10
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
9
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
8
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.