Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 17:00
AA189
Frýdek-Místek - Hranice
34 : 28
6.5. 17:00
AA180
Frýdek-Místek - Brno
33 : 30
1.5. 18:00
AA145
Karviná - Přerov
40 : 29
18.4. 15:00
AA168
Hranice - Plzeň
34 : 20
15.4. 10:30
AA163
Plzeň - Třeboň
26 : 21
24.3. 18:00
AA132
Kopřivnice - Zubří
29 : 38
10.3. 18:00
AA120
Zubří - Hranice
33 : 24
25.2. 18:00
AA106
Kopřivnice - Karviná
22 : 24
8.2. 18:00
AA089
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 30
11.12. 17:00
AA076
Frýdek-Místek - Hranice
23 : 23
4.12. 16:00
AA071
Přerov - Lovosice
24 : 33
22.11. 18:00
AA066
Zubří - Kopřivnice
42 : 20
15.10. 18:30
AA034
Kopřivnice - Plzeň
25 : 25
9.10. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Třeboň
29 : 22
24.9. 18:00
AA018
Karviná - Přerov
35 : 26
18.9. 10:30
AA010
Hranice - Frýdek-Místek
34 : 31
1.liga mužů
17.3. 17:00
AB089
Litovel - Louny
31 : 30
3.3. 17:30
AB075
Náchod - Jičín "B"
29 : 29
2.liga mužů JM
13.5. 16:00
AE123
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 27
2.liga mužů SM
13.5. 10:30
AF122
Holešov - Napajedla
38 : 25
21.4. 10:30
AF108
Holešov - Polanka
26 : 24
1.liga starších dorostenců
3.3. 14:30
AG075
Náchod - Jičín
17 : 35
1.liga mladších dorostenců
3.3. 12:00
AJ075
Náchod - Jičín
30 : 39
Český pohár mužů
16.11. 19:30
AN074
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 31
19.10. 18:30
AN070
Přerov - Karviná
32 : 37
W.H.I.L.
14.3. 17:00
AP166
Zlín - J.Hradec
34 : 21
20.11. 17:00
AP067
Zlín - Veselí n.M.
27 : 21
29.10. 17:00
AP048
Veselí n.M. - Písek
31 : 22
1.liga mladších dorostenek M
8.10. 15:00
AX019
HK Hodonín - Zlín
18 : 27
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.10. 12:15
LJ003
Hodonín - Ivančice
17 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.