Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 15:30
AC131
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
22.4. 17:00
AC108
VŠ Plzeň - Třeboň B
30 : 34
22.4. 15:30
AC103
Starý Plzenec - Dukla B
19 : 32
30.10. 15:00
AC036
Chodov B - Dukla B
38 : 32
2.liga mužů SVČ
20.5. 17:00
AD131
Kolín - Žatec
19 : 19
13.5. 17:00
AD126
1.HC Pardubice - S.Vršovice
26 : 23
29.4. 17:00
AD113
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
37 : 30
31.3. 17:00
AD082
Žatec - S.Vršovice
26 : 26
17.3. 18:00
AD085
Ústí n.L. - Jablonec
36 : 33
4.3. 16:30
AD073
Ml. Boleslav - Jablonec
21 : 26
3.12. 18:00
AD055
Jablonec - Slavia
25 : 18
13.11. 15:00
AD041
Ústí n.L. - Slavia
32 : 28
2.10. 17:00
AD007
Jablonec - Ml. Boleslav
34 : 21
2.liga starších dorostenců Č
15.4. 17:00
AH097
Liberec - Chrudim
22 : 37
11.3. 10:30
AH083
Liberec - TJ Kutná Hora
29 : 36
3.3. 16:00
AH073
Ml.Boleslav - Chrudim
25 : 31
25.9. 17:00
AH001
Louny - Chrudim
27 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
13.5. 14:45
AK126
Chrudim - S.Vršovice
24 : 25
29.4. 11:00
AK113
Chrudim - Zruč n.S.
37 : 28
18.3. 18:00
AK087
Chrudim - D.Králové
28 : 28
17.3. 16:00
AK085
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 22
3.3. 14:00
AK073
Ml. Boleslav - Jablonec
22 : 29
3.12. 16:00
AK055
Jablonec - TJ košutka
27 : 18
2.10. 15:00
AK007
Jablonec - Ml. Boleslav
44 : 12
25.9. 15:00
AK001
Louny - Jablonec
22 : 32
Český pohár mužů
18.9. 11:00
AN031
Ústí n.L. - Praha 4
24 : 38
2.liga žen Č
28.4. 19:00
AS118
Most B - Ústí n.L.
18 : 18
19.11. 11:00
AS053
S.Vršovice - Astra
25 : 19
15.10. 18:00
AS030
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 20
1.liga starších dorostenek
19.11. 13:00
AU053
S.Vršovice - Slavia
16 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.