Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB109
Dvůr Králové - V. Bystřice
20 : 24
14.4. 17:30
AB101
Náchod - Zlín
19 : 24
25.3. 17:00
AB096
Jičín "B" - Bystřice p.H.
24 : 27
19.11. 15:00
AB044
Košutka - Jičín "B"
22 : 29
12.11. 17:30
AB038
Náchod - Chodov
25 : 29
15.10. 17:00
AB021
Dvůr Králové - Šumperk
28 : 23
9.10. 17:00
AB014
Chodov - Louny
28 : 24
2.liga mužů SVČ
18.3. 17:00
AD087
1.HC Pardubice - Žatec
37 : 24
1.liga starších dorostenců
25.4. 17:30
AG096
Jičín - Zubří
31 : 29
14.4. 14:30
AG101
Náchod - Zlín
27 : 26
1.liga mladších dorostenců
14.4. 12:00
AJ101
Náchod - Lovosice
26 : 31
25.3. 15:00
AJ096
Jičín - Zubří
30 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 15:00
AK109
D.Králové - Jablonec
23 : 30
19.11. 13:00
AK044
TJ košutka - Třeboň
35 : 17
15.10. 15:00
AK021
D.Králové - Chrudim
23 : 24
Český pohár mužů
19.10. 18:00
AN071
Praha 4 - Dukla
25 : 36
Žákovská liga starších žáků
11.2. 14:00
AO105
Luhačovice - Úvaly
19 : 14
11.2. 12:30
AO104
Karviná A - Luhačovice
35 : 14
11.2. 10:00
AO102
Úvaly - Karviná A
8 : 15
1.liga žen
21.4. 16:00
AR109
HC Plzeň - Pardubice
35 : 19
18.3. 12:30
AR091
Pardubice - Kobylisy
25 : 29
30.10. 13:00
AR034
Slavia B. - Liberec
31 : 23
1.10. 15:00
AR016
H.Brod - HC Plzeň
22 : 30
17.9. 15:00
AR004
SVŠ Plzeň A - Kunovice
21 : 25
2.liga žen Č
22.4. 17:00
AS111
Ústí n.L. - Astra
21 : 20
1.liga starších dorostenek
30.10. 11:00
AU034
Slavia - Tatran Bohunice-Bánov
24 : 25
1.10. 17:00
AU016
H.Brod - HC Plzeň
40 : 24
17.9. 13:00
AU004
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
36 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 15:00
AW111
HK Spartak Ústí n.L. - Slavia
13 : 33
18.3. 14:30
AW091
Pardubice - Kobylisy
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.