Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Brno
24 : 28
8.5. 18:00
AA152
Karviná - Lovosice
28 : 22
4.5. 19:00
AA178
Třeboň - Plzeň
20 : 24
28.4. 10:00
AA143
Dukla - Jičín
34 : 24
15.4. 10:30
AA164
Hranice - Kopřivnice
29 : 22
25.3. 17:00
AA129
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
7.3. 18:00
AA094
Zubří - Plzeň
24 : 22
26.2. 10:30
AA108
Hranice - Dukla
21 : 25
22.2. 18:00
AA099
Karviná - Zubří
25 : 28
18.2. 17:00
AA101
Lovosice - Třeboň
29 : 23
8.2. 18:00
AA085
Přerov - Brno
35 : 29
10.12. 17:00
AA073
Brno - Karviná
30 : 36
12.11. 17:00
AA054
Hranice - Zubří
26 : 30
9.11. 19:00
AA068
Zubří - Třeboň
36 : 13
29.10. 18:30
AA045
Kopřivnice - Přerov
27 : 34
23.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Brno
26 : 27
18.9. 17:00
AA011
Zubří - Jičín
26 : 20
10.9. 18:00
AA001
Kopřivnice - Brno
33 : 20
1.liga mužů
3.3. 15:00
AB078
Zlín - Louny
40 : 29
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF121
Olomouc - Ostrava
29 : 25
15.10. 18:00
AF022
Olomouc - Rožnov p/R
22 : 19
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
15.10. 16:00
AI022
Olomouc - Rožnov p/R
34 : 24
2.liga mladších dorostenců M
13.5. 10:00
AL121
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
15.10. 14:00
AL022
STM Olomouc - Rožnov
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AN054
Hustopeče - Přerov
25 : 31
W.H.I.L.
18.2. 17:00
AP136
Zlín - Olomouc
26 : 19
5.2. 16:00
AP121
Zlín - Michalovce
33 : 26
28.1. 17:30
AP116
Olomouc - Písek
33 : 30
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.