Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.3. 10:00
AC076
Dukla B - VŠ Plzeň
37 : 16
26.11. 17:00
AC054
Písek - VŠ Plzeň
30 : 18
20.11. 15:00
AC047
Chodov B - Talent Plzeň "B"
28 : 34
2.liga mužů SVČ
10.12. 18:00
AD063
Ústí n.L. - Praha 4
30 : 30
15.10. 17:00
AD021
Žatec - 1.HC Pardubice
21 : 20
2.10. 17:00
AD007
Jablonec - Ml. Boleslav
34 : 21
1.10. 10:30
AD008
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
29 : 21
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
1.liga starších dorostenců
3.3. 14:00
AG076
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.12. 17:00
AH056
Louny - HC Plzeň
33 : 20
20.11. 13:00
AH047
Chodov - TJ Kutná Hora
38 : 23
13.11. 15:00
AH042
Liberec - HC Plzeň
30 : 39
29.10. 15:00
AH035
Lovosice - Sokol Vršovice
39 : 13
8.10. 15:00
AH013
Lovosice - Chrudim
39 : 23
1.liga mladších dorostenců
3.3. 12:00
AJ076
Dukla - Frýdek-Místek
35 : 27
29.10. 13:00
AJ035
Lovosice - Náchod
45 : 25
8.10. 13:00
AJ013
Lovosice - Ostrava
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
10.12. 16:00
AK063
Ústí n.L. - Č.Budějovice
40 : 33
3.12. 15:00
AK056
Louny - D.Králové
41 : 25
12.11. 16:00
AK041
Ústí n.L. - TJ košutka
33 : 29
2.10. 15:00
AK007
Jablonec - Ml. Boleslav
44 : 12
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN038
Liberec - Louny
21 : 28
2.liga žen Č
28.4. 19:00
AS118
Most B - Ústí n.L.
18 : 18
14.4. 15:00
AS105
Most B - Milevsko
28 : 14
31.3. 17:00
AS098
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
23 : 27
2.liga starších dorostenek
6.11. 15:00
AV020
Kobylisy - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
17.3. 15:30
AW092
Háje - SVŠ Plzeň
24 : 26
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
Erima přebor mladší žáci - skupina B
24.3. 14:30
BH020
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
31 : 18
video
online
H.Brod - Poruba
24 : 27
video
online
Slavia - Písek
31 : 23
video
online
Olomouc - HC Plzeň
33 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
18
16
1
1
500 : 406
33
2
Olomouc
18
15
0
3
552 : 422
30
3
Slavia
18
11
2
5
482 : 423
24
4
HC Plzeň
18
10
0
8
431 : 446
20
5
Písek
18
8
1
9
434 : 421
17
6
H.Brod
18
7
1
10
478 : 493
15
7
Poruba
18
7
2
9
434 : 464
14
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
395 : 439
11
9
S.Vršovice
18
4
2
12
430 : 524
10
10
Tatran Bohunice-Bánov
18
2
0
16
365 : 463
4
Tabulka střelců
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
144
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
138
Michaela Boorová
Sokol Písek
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
41
Lucie Havelková
DHC SVŠ Plzeň
28
Kristýna Chajdová
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Bělohoubková
Sokol Poruba
36
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
34
Simona Fraňková
Tatran Bohunice-Bánov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.