Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 10:30
AA158
Jičín - Dukla
25 : 25
11.5. 19:00
AA156
Lovosice - Jičín
30 : 23
6.5. 16:30
AA148
Přerov - Dukla
24 : 29
28.4. 17:00
AA173
Plzeň - Brno
36 : 26
21.4. 18:00
AA140
Karviná - Dukla
22 : 28
25.3. 10:30
AA128
Lovosice - Karviná
28 : 32
25.2. 18:00
AA104
Jičín - Lovosice
24 : 21
11.12. 10:30
AA074
Plzeň - Přerov
28 : 32
23.10. 12:00
AA038
Lovosice - Jičín
26 : 29
1.10. 16:30
AA020
Dukla - Karviná
28 : 21
24.9. 16:00
AA016
Lovosice - Hranice
22 : 27
11.9. 10:30
AA006
Plzeň - Karviná
21 : 21
1.liga mužů
3.12. 13:00
AB056
Louny - Dvůr Králové
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 16:00
AH085
Sokol Kobylisy - Chrudim
32 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 15:00
AK131
Úvaly - D.Králové
25 : 30
Český pohár mužů
3.9. 14:00
AN004
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
26 : 27
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP316
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
5.5. 17:00
AP308
Partizánske - Šaľa
29 : 30
22.4. 17:00
AP217
Most - J.Hradec
27 : 11
31.3. 18:00
AP170
Písek - Partizánske
33 : 24
10.3. 17:30
AP161
Olomouc - Šaľa
21 : 25
11.2. 18:00
AP127
J.Hradec - Slavia
22 : 31
5.2. 17:00
AP120
Slavia - Poruba
28 : 28
21.1. 16:00
AP112
Most - Veselí n.M.
27 : 24
7.1. 15:00
AP094
Písek - Poruba
30 : 27
17.12. 18:30
AP071
Olomouc - Slavia
42 : 29
10.12. 15:00
AP090
Písek - Zlín
39 : 29
12.10. 17:00
AP036
Slavia - J.Hradec
26 : 24
17.9. 16:00
AP015
Zlín - Slavia
27 : 30
Přebor Prahy žen
29.4. 14:00
BB054
Mělník - Turnov
15 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
31 : 18
video
online
H.Brod - Poruba
24 : 27
video
online
Slavia - Písek
31 : 23
video
online
Olomouc - HC Plzeň
33 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
18
16
1
1
500 : 406
33
2
Olomouc
18
15
0
3
552 : 422
30
3
Slavia
18
11
2
5
482 : 423
24
4
HC Plzeň
18
10
0
8
431 : 446
20
5
Písek
18
8
1
9
434 : 421
17
6
H.Brod
18
7
1
10
478 : 493
15
7
Poruba
18
7
2
9
434 : 464
14
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
395 : 439
11
9
S.Vršovice
18
4
2
12
430 : 524
10
10
Tatran Bohunice-Bánov
18
2
0
16
365 : 463
4
Tabulka střelců
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
144
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
138
Michaela Boorová
Sokol Písek
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
41
Lucie Havelková
DHC SVŠ Plzeň
28
Kristýna Chajdová
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Bělohoubková
Sokol Poruba
36
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
34
Simona Fraňková
Tatran Bohunice-Bánov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.