Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA185
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 32
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 15:00
AA183
Plzeň - Hranice
27 : 26
17.3. 16:30
AA123
Dukla - Třeboň
28 : 21
10.3. 16:00
AA115
Brno - Lovosice
20 : 33
3.3. 10:30
AA114
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 25
19.2. 10:30
AA100
Plzeň - Kopřivnice
26 : 15
17.12. 17:00
AA079
Brno - Třeboň
24 : 20
3.12. 16:30
AA070
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
26.11. 18:00
AA061
Plzeň - Brno
27 : 27
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
17.9. 18:00
AA007
Karviná - Brno
37 : 23
1.liga mužů
4.3. 17:00
AB077
Chodov - Košutka
34 : 23
10.12. 15:00
AB065
Dvůr Králové - Zlín
26 : 26
29.10. 13:00
AB034
Louny - Šumperk
30 : 30
1.10. 15:00
AB011
Košutka - Chodov
19 : 31
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
4.3. 15:00
AC077
Chodov B - Písek
24 : 28
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
1.liga mladších dorostenců
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
25.3. 17:00
AK096
Třeboň - Ústí n.L.
18 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
1.10. 13:00
AK011
TJ košutka - Zruč n.S.
19 : 24
W.H.I.L.
22.4. 14:30
AP222
Olomouc - Slavia
23 : 22
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
8.1. 17:00
AP092
Slavia - Partizánske
32 : 27
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
28.9. 18:00
AP025
Písek - Olomouc
33 : 30
1.liga žen
28.4. 14:00
AR119
Slavia B. - Kunovice
32 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.