Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
20.5. 17:00
A051
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
24 : 20
6.5. 18:15
A041-hala
Lokomotiva Plzeň "B" - Rokycany
25 : 18
22.4. 16:00
A035
Košutka B - Třemošná
25 : 16
9.10. 16:00
A017
Košutka B - Rokycany
39 : 30
Extraliga
12.5. 16:30
AA155
Dukla - Karviná
26 : 27
1.5. 18:00
AA146
Jičín - Zubří
27 : 27
28.4. 11:00
AA172
Třeboň - Kopřivnice
24 : 25
18.4. 18:00
AA137
Lovosice - Karviná
33 : 28
4.3. 10:30
AA109
Hranice - Brno
28 : 20
19.2. 10:15
AA102
Frýdek-Místek - Jičín
27 : 27
7.2. 18:00
AA088
Lovosice - Zubří
24 : 23
3.12. 17:00
AA067
Brno - Kopřivnice
25 : 24
19.11. 18:00
AA058
Jičín - Přerov
45 : 30
12.11. 17:00
AA049
Lovosice - Brno
34 : 16
17.9. 16:30
AA009
Dukla - Lovosice
24 : 24
1.liga mužů
24.3. 13:00
AB093
Louny - Náchod
35 : 32
10.12. 15:00
AB066
Košutka - Louny
27 : 28
1.10. 13:00
AB012
Louny - Zlín
38 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 17:00
AH093
Louny - Sokol Vršovice
39 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK093
Louny - S.Vršovice
27 : 24
10.12. 13:00
AK066
TJ košutka - Louny
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN055
Starý Plzenec - Dukla
20 : 31
4.9. 11:00
AN011
Starý Plzenec - Rokycany
21 : 20
W.H.I.L.
19.5. 19:00
AP318
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
5.5. 18:00
AP303
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
20 : 33
29.4. 10:30
AP307
Šaľa - Partizánske
20 : 21
21.4. 17:30
AP221
Olomouc - Slavia
23 : 29
18.2. 18:00
AP135
Poruba - Šaľa
27 : 22
7.1. 18:00
AP096
J.Hradec - Šaľa
20 : 32
29.10. 17:00
AP047
Most - ŠKP Piccard Senec
41 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.