Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 16:00
AC114
Dukla B - Bohemians
31 : 20
2.liga mužů SVČ
21.4. 17:00
AD103
Jablonec - Praha 4
32 : 28
31.3. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
18.3. 10:00
AD086
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
28 : 20
3.12. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
28 : 30
26.11. 12:00
AD049
S.Vršovice - Jablonec
16 : 21
19.11. 13:00
AD046
Kolín - Ml. Boleslav
32 : 16
8.10. 17:00
AD014
TJ Sokol Bělá - Most
30 : 19
2.liga mužů JM
9.10. 17:00
AE016
H.Brod - Maloměřice
28 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 14:00
AG114
Dukla - Náchod
34 : 26
14.3. 19:00
AG083
Jičín - Talent Plzeň
33 : 25
13.11. 12:30
AG042
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 24
22.10. 14:30
AG027
Náchod - Bohunice
29 : 23
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 11:00
AH127
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
13.5. 17:00
AH123
Liberec - Lovosice
28 : 45
18.3. 17:00
AH086
Ml.Boleslav - Liberec
39 : 35
10.3. 11:00
AH079
Chrudim - Lovosice
23 : 26
26.11. 10:00
AH049
Sokol Vršovice - Chrudim
20 : 29
30.10. 11:00
AH031
Chrudim - Liberec
38 : 20
16.10. 15:00
AH020
Liberec - Ml.Boleslav
28 : 38
1.liga mladších dorostenců
28.4. 12:00
AJ114
Dukla - Náchod
42 : 33
14.3. 17:30
AJ083
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.11. 14:30
AJ042
Jičín - Frýdek-Místek
29 : 20
22.10. 12:00
AJ027
Náchod - Strakonice
18 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 15:00
AK103
Jablonec - Č.Budějovice
34 : 17
15.4. 14:00
AK099
Ml. Boleslav - TJ košutka
26 : 21
14.4. 13:30
AK100
Chrudim - Louny
35 : 23
31.3. 15:00
AK091
Jablonec - Zruč n.S.
20 : 16
18.3. 15:00
AK086
Ml. Boleslav - Třeboň
36 : 25
7.12. 18:30
AK065
D.Králové - Úvaly
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.