Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Finále
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
27.4. 19:30
AC111
Sez. Ústí - Strakonice
13 : 17
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
19.11. 18:00
AC045
Strakonice - Sez. Ústí
24 : 20
22.10. 10:00
AC026
Dukla B - Ledeč n.S.
25 : 36
9.10. 15:00
AC014
Chodov B - Strakonice
18 : 25
1.10. 15:00
AC009
Třeboň B - Bohemians
27 : 25
2.liga mužů SVČ
4.12. 17:30
AD059
Praha 4 - Ml. Boleslav
36 : 25
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
22.10. 14:00
AG026
Dukla - Zlín
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
13.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
15.10. 10:30
AH021
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
27 : 36
9.10. 13:00
AH014
Chodov - Louny
29 : 24
1.liga mladších dorostenců
16.5. 17:00
AJ132
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
21.4. 16:00
AJ106
Strakonice - Karviná
17 : 34
19.11. 16:00
AJ045
Strakonice - Zubří
26 : 32
22.10. 12:00
AJ026
Dukla - Lovosice
34 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 13:00
AK129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
13.11. 15:00
AK037
Č.Budějovice - Jablonec
26 : 29
1.10. 13:00
AK009
Třeboň - S.Vršovice
17 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO151
Strakonice A - Talent A
11 : 17
4.3. 14:40
AO150
Rožnov p/R - Dukla 6
11 : 14
4.3. 12:00
AO146
Rožnov p/R - Strakonice A
12 : 20
4.3. 11:20
AO145
Dukla 6 - Kopřivnice A
13 : 14
4.3. 08:40
AO141
Karviná A - Rožnov p/R
23 : 2
4.3. 08:00
AO140
Strakonice A - Kopřivnice A
13 : 13
2.liga žen Č
29.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 21
22.4. 11:00
AS113
Milevsko - Kobylisy B
15 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Slavia - Písek
14 : 9
video
online
Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň
16 : 19
video
online
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
video
online
Slavia - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 17
video
online
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
video
online
Háje - Kobylisy II
22 : 22
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Písek
19 : 20
video
online
Háje - Slavia
16 : 17
video
online
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
video
online
Háje - Písek
20 : 16
video
online
Slavia - Kobylisy II
17 : 14
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
video
online
Písek - Kobylisy II
17 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Háje
21 : 20
video
online
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
5
3
1
1
94 : 80
7
2
DHC-SVŠ Plzeň
5
3
1
1
95 : 90
7
3
Slavia
5
3
0
2
76 : 76
6
4
Kobylisy II
5
2
1
2
91 : 93
5
5
Háje
5
1
1
3
89 : 94
3
6
Písek
5
1
0
4
79 : 91
2
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC-SVŠ Plzeň
40
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
40
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
11
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
10
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
12
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.