Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
27.4. 19:30
AC111
Sez. Ústí - Strakonice
13 : 17
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
19.11. 18:00
AC045
Strakonice - Sez. Ústí
24 : 20
22.10. 10:00
AC026
Dukla B - Ledeč n.S.
25 : 36
9.10. 15:00
AC014
Chodov B - Strakonice
18 : 25
1.10. 15:00
AC009
Třeboň B - Bohemians
27 : 25
2.liga mužů SVČ
4.12. 17:30
AD059
Praha 4 - Ml. Boleslav
36 : 25
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
22.10. 14:00
AG026
Dukla - Zlín
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
13.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
15.10. 10:30
AH021
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
27 : 36
9.10. 13:00
AH014
Chodov - Louny
29 : 24
1.liga mladších dorostenců
16.5. 17:00
AJ132
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
21.4. 16:00
AJ106
Strakonice - Karviná
17 : 34
19.11. 16:00
AJ045
Strakonice - Zubří
26 : 32
22.10. 12:00
AJ026
Dukla - Lovosice
34 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 13:00
AK129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
13.11. 15:00
AK037
Č.Budějovice - Jablonec
26 : 29
1.10. 13:00
AK009
Třeboň - S.Vršovice
17 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO151
Strakonice A - Talent A
11 : 17
4.3. 14:40
AO150
Rožnov p/R - Dukla 6
11 : 14
4.3. 12:00
AO146
Rožnov p/R - Strakonice A
12 : 20
4.3. 11:20
AO145
Dukla 6 - Kopřivnice A
13 : 14
4.3. 08:40
AO141
Karviná A - Rožnov p/R
23 : 2
4.3. 08:00
AO140
Strakonice A - Kopřivnice A
13 : 13
2.liga žen Č
29.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 21
22.4. 11:00
AS113
Milevsko - Kobylisy B
15 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.