Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Rutta
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
27.4. 19:30
AC111
Sez. Ústí - Strakonice
13 : 17
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
19.11. 18:00
AC045
Strakonice - Sez. Ústí
24 : 20
22.10. 10:00
AC026
Dukla B - Ledeč n.S.
25 : 36
9.10. 15:00
AC014
Chodov B - Strakonice
18 : 25
1.10. 15:00
AC009
Třeboň B - Bohemians
27 : 25
2.liga mužů SVČ
4.12. 17:30
AD059
Praha 4 - Ml. Boleslav
36 : 25
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
22.10. 14:00
AG026
Dukla - Zlín
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
13.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
15.10. 10:30
AH021
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
27 : 36
9.10. 13:00
AH014
Chodov - Louny
29 : 24
1.liga mladších dorostenců
16.5. 17:00
AJ132
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
21.4. 16:00
AJ106
Strakonice - Karviná
17 : 34
19.11. 16:00
AJ045
Strakonice - Zubří
26 : 32
22.10. 12:00
AJ026
Dukla - Lovosice
34 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 13:00
AK129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
13.11. 15:00
AK037
Č.Budějovice - Jablonec
26 : 29
1.10. 13:00
AK009
Třeboň - S.Vršovice
17 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.3. 15:20
AO151
Strakonice A - Talent A
11 : 17
4.3. 14:40
AO150
Rožnov p/R - Dukla 6
11 : 14
4.3. 12:00
AO146
Rožnov p/R - Strakonice A
12 : 20
4.3. 11:20
AO145
Dukla 6 - Kopřivnice A
13 : 14
4.3. 08:40
AO141
Karviná A - Rožnov p/R
23 : 2
4.3. 08:00
AO140
Strakonice A - Kopřivnice A
13 : 13
2.liga žen Č
29.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 21
22.4. 11:00
AS113
Milevsko - Kobylisy B
15 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Michalovce - J.Hradec
36 : 20
video
online
Zlín - Písek
37 : 25
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 23
video
online
Olomouc - Most
24 : 29
video
online
Šaľa - Veselí n.M.
26 : 20
video
online
Poruba - Nitra-Sereď
39 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
24
19
1
4
668 : 551
39
2
Michalovce
24
18
1
5
749 : 614
37
3
Šaľa
24
17
0
7
662 : 560
34
4
Poruba
24
16
1
7
757 : 657
33
5
Písek
24
14
2
8
772 : 695
30
6
Zlín
24
14
1
9
700 : 616
29
7
Most
24
12
2
10
672 : 634
26
8
Partizánske
24
11
2
11
627 : 603
24
9
Olomouc
24
10
3
11
655 : 617
23
10
Slavia
24
9
2
13
672 : 689
20
11
ŠKP Piccard Senec
24
5
1
18
558 : 764
11
12
J.Hradec
24
2
1
21
541 : 722
5
13
Nitra-Sereď
24
0
1
23
572 : 883
1
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.