Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 10:00
AC102
Dukla B - Chodov B
33 : 25
29.4. 09:30
AC113
Talent Plzeň "B" - Chodov B
20 : 21
18.3. 09:00
AC087
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
21 : 20
8.10. 10:00
AC015
Dukla B - Písek
26 : 26
2.liga mužů SVČ
12.5. 17:00
AD122
Žatec - Most
28 : 18
6.5. 18:00
AD116
Praha 4 - 1.HC Pardubice
35 : 22
28.4. 15:00
AD112
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 25
20.11. 16:00
AD043
Jablonec - Žatec
30 : 22
23.10. 17:00
AD028
1.HC Pardubice - Slavia
28 : 27
1.10. 17:00
AD010
Žatec - Praha 4
22 : 28
1.liga starších dorostenců
1.5. 14:00
AG102
Dukla - Kopřivnice
30 : 25
29.4. 15:30
AG113
Talent Plzeň - Kopřivnice
33 : 25
18.3. 13:00
AG087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
20 : 22
3.12. 14:30
AG060
Náchod - Talent Plzeň
15 : 30
16.10. 13:00
AG020
Jičín - Karviná
33 : 23
8.10. 14:00
AG015
Dukla - N.Veselí
35 : 20
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:00
AH112
Ml.Boleslav - Lovosice
15 : 33
22.4. 16:15
AH108
HC Plzeň - Liberec
23 : 26
25.2. 14:00
AH070
Liberec - Loko Č.Budějovice
20 : 36
13.11. 15:00
AH042
Liberec - HC Plzeň
30 : 39
1.liga mladších dorostenců
1.5. 12:00
AJ102
Dukla - Kopřivnice
45 : 33
29.4. 13:30
AJ113
Talent Plzeň - Kopřivnice
29 : 28
18.3. 11:00
AJ087
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
35 : 22
3.12. 12:00
AJ060
Náchod - Talent Plzeň
17 : 38
16.10. 15:00
AJ020
Jičín - Karviná
23 : 30
8.10. 12:00
AJ015
Dukla - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
28.4. 13:00
AK112
Ml. Boleslav - Úvaly
27 : 22
20.11. 18:00
AK043
Jablonec - D.Králové
41 : 19
22.10. 16:00
AK028
Chrudim - TJ košutka
30 : 22
Český pohár mužů
4.9. 11:00
AN008
Žatec - VŠ Plzeň
16 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Písek - Olomouc
26 : 29
video
online
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
16
Jarmila Trumpešová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
9
Michaela Kučerová
HC Zlín
4
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
8
Sylvie Lindaurová
Sokol Písek
6
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.