Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.9.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.3. 10:00
AC076
Dukla B - VŠ Plzeň
37 : 16
20.11. 15:00
AC047
Chodov B - Talent Plzeň "B"
28 : 34
2.liga mužů SVČ
8.5. 15:00
AD115
Jablonec - S.Vršovice
23 : 22
15.10. 17:00
AD021
Žatec - 1.HC Pardubice
21 : 20
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
1.liga starších dorostenců
3.3. 14:00
AG076
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.12. 17:00
AH056
Louny - HC Plzeň
33 : 20
20.11. 13:00
AH047
Chodov - TJ Kutná Hora
38 : 23
29.10. 15:00
AH035
Lovosice - Sokol Vršovice
39 : 13
8.10. 15:00
AH013
Lovosice - Chrudim
39 : 23
1.liga mladších dorostenců
3.3. 12:00
AJ076
Dukla - Frýdek-Místek
35 : 27
29.10. 13:00
AJ035
Lovosice - Náchod
45 : 25
8.10. 13:00
AJ013
Lovosice - Ostrava
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AK115
Jablonec - S.Vršovice
34 : 20
25.2. 16:00
AK071
Ústí n.L. - S.Vršovice
33 : 23
3.12. 15:00
AK056
Louny - D.Králové
41 : 25
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN038
Liberec - Louny
21 : 28
Žákovská liga starších žáků
11.2. 13:45
AO124
Most - Talent A
15 : 24
11.2. 12:50
AO123
F.-Místek A - Rožnov p/R
30 : 13
11.2. 08:55
AO120
Rožnov p/R - Talent A
6 : 21
11.2. 08:00
AO119
Most - F.-Místek A
20 : 19
2.liga žen Č
14.4. 15:00
AS105
Most B - Milevsko
28 : 14
31.3. 17:00
AS098
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
23 : 27
2.liga starších dorostenek
13.5. 11:00
AV058
Lokomotiva Cheb - Kobylisy
26 : 31
6.11. 15:00
AV020
Kobylisy - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
Erima přebor mladší žáci - skupina B
24.3. 14:30
BH020
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
24.3. 13:50
BH019
L.Vršovice - Mělník
10 : 7
24.3. 12:30
BH017
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Poruba
20 : 21
video
online
Veselí n.M. - Poruba
27 : 16
video
online
Poruba - Veselí n.M.
34 : 23
video
online
Poruba - Veselí n.M.
25 : 24
video
online
Veselí n.M. - Poruba
23.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.