Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2011/12
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-out ženy ČR 7-8
O umístění ženy ČR 5-6
O umístění ženy ČR 3-4
Play-off ČR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
25.5. 19:00
A053
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
22.10. 14:45
A025
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 21
11.9. 17:00
A003
Košutka B - Lokomotiva Plzeň "B"
26 : 30
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
12.5. 15:00
AB121
Košutka - V. Bystřice
28 : 33
29.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Košutka
27 : 24
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
18.3. 17:00
AB090
Chodov - Zlín
24 : 23
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Šumperk
21 : 17
10.3. 15:00
AB082
Dvůr Králové - Náchod
21 : 29
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
26.11. 18:00
AB054
Dvůr Králové - Košutka
25 : 23
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
23.10. 17:00
AB025
Chodov - V. Bystřice
29 : 25
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:30
AB016
Náchod - Dvůr Králové
22 : 24
25.9. 13:00
AB001
Louny - V. Bystřice
30 : 27
2 liga mužů JZČ
18.3. 15:00
AC090
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 27
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
29.4. 13:00
AG110
Jičín - N.Veselí
34 : 28
26.2. 13:00
AG070
Jičín - Dukla
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 09:30
AH122
HC Plzeň - Louny
26 : 29
21.4. 17:00
AH106
Louny - Ml.Boleslav
30 : 22
18.3. 13:00
AH090
Chodov - Lovosice
29 : 34
1.liga mladších dorostenců
19.5. 12:00
AJ128
Náchod - Karviná
28 : 32
29.4. 15:00
AJ110
Jičín - N.Veselí
30 : 27
26.2. 15:00
AJ070
Jičín - Dukla
33 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
TJ košutka - Jablonec
29 : 40
21.4. 15:00
AK106
Louny - Ml. Boleslav
37 : 25
26.11. 16:00
AK054
D.Králové - TJ košutka
29 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 18
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
25 : 23
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
30 : 19
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
23.5. 18:00
Tabulka střelců
Iveta Luzumová
Sokol Písek
231
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
228
Alžbeta Tóthová
DHC Sokol Poruba
222
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
88
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
78
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
72
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
68
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
56
Anna Neštická
ŠKP Piccard Senec
52
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.