Soutěže žen
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
25.5. 19:00
A053
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
22.10. 14:45
A025
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 21
11.9. 17:00
A003
Košutka B - Lokomotiva Plzeň "B"
26 : 30
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
12.5. 15:00
AB121
Košutka - V. Bystřice
28 : 33
29.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Košutka
27 : 24
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
18.3. 17:00
AB090
Chodov - Zlín
24 : 23
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Šumperk
21 : 17
10.3. 15:00
AB082
Dvůr Králové - Náchod
21 : 29
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
26.11. 18:00
AB054
Dvůr Králové - Košutka
25 : 23
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
23.10. 17:00
AB025
Chodov - V. Bystřice
29 : 25
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:30
AB016
Náchod - Dvůr Králové
22 : 24
25.9. 13:00
AB001
Louny - V. Bystřice
30 : 27
2 liga mužů JZČ
18.3. 15:00
AC090
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 27
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
29.4. 13:00
AG110
Jičín - N.Veselí
34 : 28
26.2. 13:00
AG070
Jičín - Dukla
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 09:30
AH122
HC Plzeň - Louny
26 : 29
21.4. 17:00
AH106
Louny - Ml.Boleslav
30 : 22
18.3. 13:00
AH090
Chodov - Lovosice
29 : 34
1.liga mladších dorostenců
19.5. 12:00
AJ128
Náchod - Karviná
28 : 32
29.4. 15:00
AJ110
Jičín - N.Veselí
30 : 27
26.2. 15:00
AJ070
Jičín - Dukla
33 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
TJ košutka - Jablonec
29 : 40
21.4. 15:00
AK106
Louny - Ml. Boleslav
37 : 25
26.11. 16:00
AK054
D.Králové - TJ košutka
29 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Karviná
26 : 29
video
online
Olomouc - V. Meziříčí
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
12
2
2
381 : 311
26
2
Karviná
16
8
1
7
345 : 365
17
3
Bohunice
16
9
0
7
400 : 389
16
4
Veselí B
16
6
1
9
385 : 385
13
5
V. Meziříčí
16
3
0
13
366 : 427
6
Tabulka střelců
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
80
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
78
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
37
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
28
Vendula Lidmilová
Tatran Bohunice
26
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.